Samel.EdU

Novinky

sep 2018 edu24.sk - Odborné podujatia jeseň 2018

Odborné podujatia a 7 webinárovú sezónu začíname 26.9.2018. Odborné podujatia a webinare sú zamerané na obsah a nie propagáciu. Sponzori obsahu sú zárukou vysokej odbornej kvality vysielaného obsahu. Odborné okruhy sú nasledovné:Projektový manažment, Riadenie ľudí, Life & Time manažment, Strategický manažment a Inovácie

aug 2018 Splnený odborný sen – Kritická cesta

Od roku 2001 sa zaoberám MS Project, tiež projektovým manažmentom. Najlepšie ma platia, za to, že skrátim dobu trvania a náklady na projekte. Takéto „zázraky“ sa nedajú robiť bez poznania kritickej cesty a kritickej reťaze. Kritická úloha je tá, ktorá keď sa nesplní načas posúva celý projekt. Teória kritickej cesty vznikla pred 61 rokmi vo firme Dupont. Uplatnením tejto teórie bola skrátená doba výstavby priemyselných zariadení o 2 mesiace, pri navýšení priamych nákladov o 1 %. Môj dlhoročný zákazník zo Zlína, je dodávateľom pre projekty firmy Dupont v Českej republike. Experti Dupontu vrátili zákazníkovi harmonogram na prepracovanie z dôvodu nevhodnej kritickej cesty. Uchopil som to ja a skončilo to akceptáciou zo strany expertov Dupont. Odskúšajte si svoje vedomosti o Kritickej ceste. 

jún 2018 Diel 1 - V akej kmeňovej kultúre žijete? (mali by ste vedieť)

Viacerí z nás máme v lete viac času a aj preto od 13.6.2018 pravidelne KAŽDÝ TÝŽDEŇ zvyčajne v utorok zverejňujeme časti zaujímavých webinarov. Diel 1 - V AKEJ KMEŇOVEJ KULTÚRE ŽIJETE?  (mali by ste vedieť), Doba trvania 2:50 min.  Maximálny komfort získate, ak sa prihlásite do odbornej skupiny  „From Idea to Project“ Stačí kliknúť na tento odkaz. Táto skupina má viac ako 1 200 členov. Formou spravodaja získate notifikácie o publikovaných webinaroch.

máj 2018 „Himaláje“ vo vzdelávaní

Ako horolezci chcú ísť do najvyšších hôr, tak aj my lektori máme záujem ísť školiť do renomovaných a svetovo známych firiem. Mne sa to úspešne podarilo 24. a 25.4.18. a 3. a 4.5.2018. Prednášal som Projektový manažment a Change management v KIA MOTORS.

máj 2018 Otestujte sa z Manažérskych tém / Naučte sa !!! - máme 635 odpovedí

Pripravili sme pre Vás možnosť anonymne si otestovať Vaše schopnosti z manažérskych tém vrátane projektového manažmentu. Ihneď po zodpovedaní otázok, získate aj správne odpovede. Prístup k dotazníkom.

feb 2018 O štvorakej slasti

Ako súvisí šťastie a vzdelanie? Odpovede možno nájdete v tomto príspevku. Pozrite si názory autora knihy „Teórie nevzdelanosti“, “Hodina Duchov“ Konráda Paula Liessmanna  rakúskeho filozofa. Pripájam aj vlastné vnímanie tejto témy. Celý článok si môžete pozrieť tu.

jan 2018 Rebríčky - Smutné reality a nekalé praktiky vo vzdelávaní

Vo vlastnom prieskume sme zostavili  smutný rebríček realít vo vzdelávaní. Prieskum prebiehal od 1.7 do 30.9.2017. Odpovedalo v ňom 140 ľudí z praxou v oblasti vzdelávania.85 % z nich zabezpečuje organizáciu vzdelávania alebo výkon lektorskej činnosti 56 % zo všetkých respondentov má prax  vo vzdelávaní viac ako 10 rokov. Výsledky nájdete tu.

Displaying results ###SPAN_BEGIN###%s to %s out of ###SPAN_BEGIN###%s
<< First <span class="prev">&#139;&nbsp;</span> 1-7 8-9 <span class="next">&nbsp;&#155;</span> Last >>

Rýchly kontakt

Odborné podujatia:
  • 26.11.18 Tvorba vzdelávacích webinarov, video kurzov a produktov online vzdelávania