Samel.EdU

Hodnota za peniaze (nielen v IT projektoch)

s pánom Miroslavom Hlohovským sme zrealizovali náš ďalší webinar

Dátum realizácie:
2.3.2017 o 17,30 hod

Počet účastníkov:
21

Anotácia:
Po minutej miliarde € do IT služieb štátu a ďalších neefektívne vynaložených prostriedkoch sa aj v štátnej správe skloňuje princíp Hodnota za peniaze. Tu však opäť vidieť ako sme pozadu za západnými krajinami, keď napr. v UK existujú spísane najlepšie odporúčania z praxe už viac ako 30 rokov Autor tohto webinara ukáže na príkladoch zo svojej 15 ročnej praxe v statnej a súkromnej sfére, ako sa da dosiahnuť hodnota za peniaze.

Pre viac informacií o Hodnote za peniaze do konania webinara sledujte blog autora https://dennikn.sk/autor/mhlohovsky/ alebo facebook stránku https://m.facebook.com/hodnotazapeniaze/

Cieľová skupina:
Každý kto chce dostať hodnotu za svoje peniaze.

Prínosy webinára:
Účastníci webinára sa dozvedeli o princípe Hodnoty za peniaze. Tento princíp sa bežne využíva nie len pri rozhodovaní o veľkých investíciách, ale aj v bežnom živote, keď sa ako zákazník rozhodujete o produktoch a službách za ktoré platíte peniaze.

 

‹ Prihlasovanie sa na aktuálne webinare a inšpiromaty › Registráciou získate možnosť ziskať podklady k webinaru pred jeho začiatkom ale aj po jeho ukončení.


Rýchly kontakt

Ivan Sámel ‹1996 - 2019›
vo vzdelávaní a poradenstve

Od myšlienky k projektu  - konzultant
Podpora pre strategické iniciatívy firiem

samel[@]samel.eu 
Tel: +421 905 485 483 

 

Podujatia jeseň 2019:
  • - Manažment znalostí a Riadenie zmien [Webinar] - 2.10.19
  • - Hybridné projektové riadenie – stratégia v praxi - 22-23.10.19
  • - Znalosti ako najdôležitejšie aktívum modernej organizácie – ako ich správne manažovať a využiť ich potenciál - 7.11.19
Viac o podujatiach