Samel.EdU

Začnite už! Všetko máte vo svojich rukách

pán Juraj Málik pre Vás pripravil inšpiratívny webinar

Dátum realizácie:
11.10.2017

Anotácia: 
V praxi prežitý a potvrdený príbeh, že každý z nás má život vo vlastných rukách. A dá sa to aj na malom Slovensku.  Vypočujte si  inšpiratívny príbeh slovenského podnikateľa a vizionára Juraja Málika, spoluzakladateľa značky Poradca podnikateľa.  O založení a riadení firmy, ochote riskovať aj niesť následky, denno-dennom úsilí a presadzovaní inovácií, o zúročených skúsenostiach pretavených do vizuálnej mapy  „Ruka“ s odkazmi na 36+1 objavov ako začať a úspešne dokončiť.  Bonus pre účastníkov – kniha s podpisom JM za mimoriadnu cenu + posledné číslo manažérskeho časopisu Zisk manažment.


Webinar je určený:
Manažérom, podnikatelom, motivátorom, koučom, projektovým manažérom, ale aj HR manažérom a konzultantom, pedagógom so záujmom o svet praxe firiem, vedúcim tímov a všetkým, ktorí sa chcú pozrieť na svet a seba inými očami a záleží im na vlastnom rozvoji a raste.

Prínosy: 
Jedinečná možnosť vypočuť si prvý webinár inšpiratívneho človeka s 27 ročnou praxou vo vedení slovenskej firmy, prvá prezentácia vizuálnej pomôcky „Ruka“, inšpirácia a nový pohľad na manažérske a podnikateľské problémy, prepojenie sveta teórie s praxou, možnosť klásť otázky a prípadne aj vytvoriť nové partnerstvá a projekty – ktorým je JM naklonený.

‹ Prihlasovanie sa na aktuálne webinare a inšpiromaty › Registráciou získate možnosť ziskať podklady k webinaru pred jeho začiatkom ale aj po jeho ukončení.